Öğretmenlerimiz
Dersler
Ders Ücretleri
Sömestre Kayak Okulu
Kayak Seviyenizi Öğrenin
Board Seviyenizi Öğrenin
Kayak ve Snowboard Dersleri


Hakan BALI
Kayak Öğretmeni & Editör
Kardanadam Kayak Okulu Genel Koordinatörü
Kış sporları hiç de zannedildiği gibi tehlikeli sporlar değildir. Aksine doğru eğitim alındığında, 7 den 70 herkesin kolaylıkla yapabileceği bir spordur. Kayağa başlama yaşı 4-5 yaşlarıdır ve kayak ömrünüz boyunca yapabileceğiz bir spordur. Bir düşünsenize 4 yaşında ki bir çocuğun bile yapabileceği spor nasıl tehlikeli olabilir? Nasıl zor olabilir?

Şimdi sorabilirisiniz; "Kış sporlarında neden bu kadar kaza ve sakatlanma olur? Cevap basit: Eğitim eksikliği, yanlış malzeme seçimi ve yanlış pist seçimi. Genelde kayak ya da snowboarda yeni başlayanlar çok aceleci olur; hemen tepeye çıkmak, bir an önce kaymak isterler. Ya da orta seviyedeki kayak - snowboard severler, teknik seviyesinin üzerinde olan daha dik pistlere gitmek için zorlarlar? İşte böyle durumlarda hem kendini hem de o pistte kayanları tehlikeye atmış olurlar.

devamı için tıklayınız...

Özel Dersler
Her yaş grubu ve seviyedeki kayak tutkunları! Kayak ve snowboard sporunun inceliklerini öğrenmek, tekniğinizi ilerletmek, zor pistlerde özgürce kaymak mı istiyorsunuz? Neye ihtiyacınız olduğunu öğretmenlerimiz hassasiyetle belirleyip en doğru eğitim programlarını sizler için hazırlayacaklar. Kayağın yanı sıra diğer kış sporlarında profesyonelleşmek istediğinizde de Kardanadam'a gelebilirsiniz.

Grup Dersleri
Hem kayak öğrenin, hem de yeni arkadaşlar kazanın!
Üstelik çok ekonomik?
Kardanadam Kayak Okulu, konusunda uzman kadrosuyla, hizmetinizde. Titizlikle hazırladığımız eğitim programımız da kolaylıkla kayak öğrenerek, unutulmayacak bir tatil yaşayacaksınız.
Grup Dersleri Paket Programlar
Siz kararlısınız, bu tatilde bu işi çözeceksiniz. Hemen bir paket ders programı satın alın; pistlerdeki özgürlüğünüzü kazanın!
Dersler Hakkında Faydalı Bilgiler
  • Kış sporları sanıldığının aksine, tehlikeli olmayan 7 den 70 e herkesin kolaylıkla yapabileceği sporlardandır.
  • Kış sporlarında kazaların esas nedeni, yetersiz eğitim, yanlış malzeme ve pist seçimidir.
  • Tavsiye ettiğimiz kayağa başlama yaşı 5, snowboard için ise 9 dur.
  • Az eğimli Yeşil / Mavi pistlerde kaymak için 6-8 saatlik temel eğitim yeterlidir. Ama daha zor Kırmızı / Siyah pistlerde kayabilmek için eğitim almaya düzenli aralıklarla devam etmelisiniz.
Kardanadam Kayak Okulu 2009 ©